0

V košíku nemáte žádné zboží

Alaptid_1

Regenerační proces organismu díky  alaptidu.

Vyšší forma Alaptidu je velmi malá, biologicky aktivní látka, která dokáže spustit regenerační proces každého lidského těla.

Jak alaptid pomáhá v organismu?

Vyšší forma Alaptidu se krevním oběhem dostane do oslabené tkáně, kde aktivuje příslušné enzymy a bílé krvinky, které pak spouštějí v těle obranné reakce. Díky nim se z těla odstraňují bakterie, viry i další škodlivé mikroorganismy. Pokud je tělo zbavené škodlivin následně zásobené potřebnými vitamíny a živinami, dochází k buněčné obnově a k reprodukci zdravých buněk.

Alaptid tedy ozdravuje buňky a spouští v těle množení zdravých buněk. Proto je alaptid nápomocný při léčbě různých onemocnění, zdravotních problémů, ale také udržení a zlepšení celkového stavu organismu včetně kůže. Všechna onemocnění mají totiž stejnou příčinu: poškození buněk.

Mechanizmus působení Alaptidu

Citace: RNDR Vaclava Plaisnera

„To se někde stane, vzácně, ale stane se to, že  při vědeckém výzkumu  uděláte paklíč,  který padne do zámku líp než originál. Já věřím, že ve fyziologických  řadách to umí možná i jiná látka, která je k tomu určena, ale  je jí potřeba daleko více a daleko déle musí působit. Ale prostě  ,,Alaptid”  to udělá sám, rychle a dobře. Opakuji, alaptid  obnovuje rovnováhu organismu tak, jak má být a dá se říct, že vlastně působí na vše. Alaptid spouští fyziologickou regeneraci, množení a růst zdravích buněk”

,,Alaptid zlepšuje vše a nám se podařilo najít klíč, který spouští regeneraci těla…”

ALT_TEXT_OF_IMAGE (OPTIONAL)
AlaBiO

Předcházejte onemocněním

Užívejte preventivně jednou ročně naší kazetu Revita AlaBio a tím předcházejte civilizačním chorobám .

Kdo stojí za objevením Alaptidu?

Ing. Evžen Kasafírek, CSc.

Ing. Evžen Kacafírek měl cíl, vymyslet, namodelovat a vytvořit látky, které by pomáhaly lidstvu s jeho zdravím a tomuto záměru věnoval s radostí v srdci veškerou svoji životní energii. Dosáhl několika významných objevů. Jedním z nich je alaptid.

RNDr. Václav Plaisner

Václav Plaisner byl biologem na světové úrovni, byl specialistou na tkáňové kultury. Právě on byl zodpovědný za testování látek připravených Ing. Kasafírkem. Prokázal, že alaptid je neškodnou, a tedy netoxickou látkou a při jeho pozitivních vlivech na organismus nebyla nalezena ani jedna jediná nežádoucí vlastnost.

 

AlaBiO

Slovo vynálezcePozoruhodný ALAPTID

Spirocyklický dipeptid o Mr 182,22 nazvaný alaptid byl vyvinut jako analog tělu vlastního neuropeptidu L-propyl-L-leucylglycinamidu, který má mimořádné regenerační účinky. Tato látka se však velmi rychle rozkládá trávicími enzymy, takže pro praktické aplikace je těžko použitelná.

U alaptidu se podařilo obejít tuto nevýhodu, přičemž regenerační a stimulační efekt je dokonce vyšší. V této souvislosti je třeba připomenout, že prakticky všechny biologicky aktivní substance v našem těle (enzymy, hormony atd.) patří do kategorie peptidů; biologické účinky alaptidu jsou skutečně pozoruhodné. Jeho nevelká molekula snadno proniká pokožkou a velmi účinně hojí i tak velká poškození, jako jsou bércové vředy, dekubity (proleženiny), popáleniny a samozřejmě i běžné odřeniny či řezné rány. Pozoruhodné účinky byly prokázány i u psoriázy (lupénky). Při vnitřní aplikaci ve formě tablety bylo prokázáno rychlé hojení žaludečních vředů a celkový regenerační efekt na celý organismus včetně výrazné aktivace mozkových funkcí.

Alaptid nejen významně posiluje imunitní systém, ale současně jej i reguluje, což se projevilo velmi efektivním potlačením alergických reakcí.

Alergie totiž není ničím jiným než projevem nerovnováhy imunitního systému. Alaptid sám nemůže být alergenem, na to má příliš malou molekulu, viz výše. Vůbec bylo krajně obtížné u alaptidu provést předepsané testy toxicity a jiných potenciálně negativních vlastností, neboť sebevětší množství, které bylo buněčným kulturám aplikováno, bylo naprosto netoxické. Dále nebyla prokázána žádná mutagenita, kancerogenita či teratogenita, prostě žádný negativní efekt nebyl zaznamenán.

U alaptidu není žádná kontraindikace, jeho vnitřní i vnější aplikace je naprosto bezpečná, a tak může být tato látka kombinována s jakýmikoli léčivy bez sebemenších interakcí a bez kumulace v organismu. Mimořádně důležité je, že alaptid významně stimuluje růst a množení buněk včetně bílých krvinek – nositelů imunity. Toto platí výhradně u fyziologicky normálních lidských buněk. S největší pečlivostí bylo prokázáno, že alaptid naprosto nepodporuje množení buněk nádorových, naopak jejich růst brzdí, a ani nepodporuje růst a množení mikroorganismů. Souhrnně řečeno: alaptid je naprosto bezpečná látka s mimořádným regeneračním, imunostimulačním a radioprotektivním efektem.

RNDr. Václav Plaisner

 

100denní REVITALIZACE

REVITA AlaBiO® pro vaše zdraví

AlaBiO