0

V košíku nemáte žádné zboží

O nás

O nás

Společnost AlaBiO® je ryze českou firmou s mezinárodním přesahem. Název firmy vznikl spojením slov Ala & Bio, což v tomto případě znamená, že náš vývojový tým připravil novou generací doplňků stravy new age, jejíž základní stavební surovinou je Alaptid a Bio extrakt z Cedru. Na základě vývoje vlastních receptur a dlouhodobých zkušeností se našemu týmu podařilo vyvinout nové jedinečné produkty, které budeme postupně představovat a které budete milovat.

Naše vize

Chceme pomáhat lidem býti zdraví a žít kvalitní plnohodnotný život, ve kterém budou předcházet možným civilizačním chorobám.

THE KEY FOR LIVE

Díky našim produktům žijeme kvalitnější plnohodnotný život.

Naše plány

Regenerační kazeta Revita AlaBiO® – 100 dní regenerace je naší vlajkovou lodí. Obsahuje naše nejmodernější poznatky ve vývoji new age doplňků stravy: unikátní výživu buněk Revita Komplex se 134 bioaktivními složkami 100% z přírody. Dále připravujeme kosmetickou řadu pro ženy a muže. Samostatnou sekcí, na kterou se můžete těšit, bude řada produktů Pet Food. Naleznete v ní zdravé vitaminové doplňky a pamlsky pro psy a kočky.

Naším sloganem je: "Klíč k vašemu zdraví"

Key For Live