0

V košíku nemáte žádné zboží

Co je kazeta REVITA od AlaBiO?

 100denní regenerační program REVITA AlaBiO®

AlaBiO® je doplněk stravy nové generace. Unikátní formule je založena na kombinaci dvou složek. První složka z naturálního suroviny vytvořená přírodou která je vysoce bioaktivní. Druhá část vznikla v důsledku pokroku vědy a lidské geniality. Bioaktivní složka regeneračního produktu AlaBiO® se extrahuje z plodnic východního cedru.  Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde tento cedr v panenské přírodě roste. Jedná se o pohoří Sikhote-Alin, které se táhne v délce 1000 km mezi tajgou a subtropickou oblastí u Japonského moře.

Z této oblasti se získává naše čistá bioaktivní složka, která obsahuje celkem 134 přírodních látek. Jedná se o vitamíny, minerály, mikro- a makroelementy a další bioaktivní  komponenty. Složení je optimalizací látek pro vaši buněčnou výživu, kdy spolu s druhou složkou zajišťuje harmonický stav a následnou regeneraci vašeho organismu. Druhá složka regeneračního programu AlaBiO® je vyšší forma alaptidu. Tato látka vznikla na základě geniality vědců a byla objevena při výzkumu lidské DNA. Alaptid je látka, která startuje fyziologickou regeneraci každé jednotlivé buňky v organismu.

Alabio

Podpořte svou imunitu

a začněte 100denní kůru co nejdříve

ÚČINKY regenerace REVITA AlaBiO®

ALT_TEXT_OF_IMAGE (OPTIONAL)

mechanismus regenerace REVITA AlaBiO®

Při perorálním podání regeneračního programu AlaBiO® je alaptid cévním systémem dopraven do oslabené a poškozené tkáně. Zde aktivuje a spouští regenerační reakce – fagocytózu.

Fagocytóza jje důležitý přirozený a obranný mechanismus našeho organismu, který má důležitý význam při odstraňování bakterií, virů a jiných cizorodých látek v tkáni. Probíhá tak přirozené čištění organismu.

Tímto způsobem je zaručena přirozená podpora stavby buněk a jejich celková zdravá ochrana. Takto regenerované buňky jsou pro život a jejich správnou funkci organismu rozhodující. Alaptid byl otestován na širokém spektru populace.

Alabio

Podpořte svou imunitu

a začněte 100denní kůru co nejdříve

Regenerační program AlaBiO® je doporučen pro eliminaci a  prevenci civilizačních chorob od 20 let a výše.

Preventivně posiluje přirozenou obranyschopnost těla. Imunitní systém nastavuje do normálu. Revitalizuje celkově organismus a jednotlivé orgány těla. Příznivě ovlivňuje tělesnou kondici. Regeneruje kůži, vlasy, nehty, veškeré tkáně, eliminuje kožní nemoci, podporuje tvorbu kolagenu, zabraňuje zkracování telomer a tím stárnutí, příznivě ovlivňuje a regeneruje vnitřní orgány, žaludeční vředy, játra, oběhový systém, srdce, nervový systém, stimuluje činnost mozku, snižuje cholesterol, přirozeně čistí komplexní krevní oběh, zmírňuje deprese, stres, podporuje dobrou náladu, potlačuje alergické reakce, detoxikuje organismus, přirozeně reguluje nadváhu.

Použití:

Pro úspěšnost regeneračního programu AlaBiO® je velice nutné dodržet přesně stanovený proces užívání, který je navržen specialisty v oboru. Regenerační proces AlaBiO® je rozvržen na dobu 100 dní. Každý den se užívají dvě tablety podle návodu uvnitř víka kazety, a to vždy po jídle v rozmezí cca 12 h, ráno a večer. Jenom tak může dojít k dokonalé celkové regeneraci organismu, potřebné výživě buněk, zpomalení stárnutí, odstranění civilizačních chorob, regeneraci poškozených orgánů a celkovému vyčištění organismu po virech (Covid-19) .

Regenerační program AlaBiO® mohou doprovázet vedlejší jevy.

Při používání regeneračního programu AlaBiO® nedochází k žádným vedlejším účinkům. V ojedinělých případech může nastat pouze krátkodobá reakce na probíhající regenerační proces organismu. Může se projevovat citlivostí hlavy, kloubů, celkovou únavou. Tento průvodní jev není na závadu, jelikož se jedná o proces odstraňování toxických látek z těla.

Upozornění: Regenerační přípravek AlaBiO® není vhodný zejména:

- pro těhotné ženy a kojící matky;

- pro osoby se závažnými srdečními onemocněními.

Přípravek není určen dětem, uchovávejte mimo jejich dosah!

Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nedoporučuje se kombinovat s dalšími suplementy diety.

 

100denní regenerační program AlaBiO®  pro vaše zdraví.

Doporučené dávkování :Pro úspěšnost regeneračního programu AlaBiO® je velice nutné dodržet přesně stanovený proces užívání, který je navržen specialisty v oboru. Regenerační proces AlaBiO® je rozvržen na dobu 100 dní. Každý den se užívají dvě tablety podle návodu uvnitř víka kazety, a to vždy po jídle v rozmezí cca 12 h, no a večer. Jenom tak může dojít k dokonalé celkové regeneraci organismu, potřebné výživě buněk, zpomalení stárnutí, odstranění civilizačních chorob, regeneraci poškozenýchorgánů a celkovému vyčištění organismu po virech (Covid-19) .

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí do 6let. Program není určen pro  těhotné ženy a kojící matky. Není určen pro osoby se závažnými srdečními onemocněními.  Nedoporučuje se kombinovat s dalšími suplementy diety. V případě potřeby konzultujte se svým lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Doplněk stravy je vyroben a označen v souladu s vyhláškou 225/2008 Sb. Používání regeneračního programu AlaBiO® nedochází k žádným vedlejším účinkům. V ojedinělých případech může nastat pouze krátkodobá reakce na probíhající regenerační proces organismu. Může se projevovat citlivostí hlavy, kloubů, celkovou únavou. Tento průvodní jev není na závadu, jelikož se jedná o proces odstraňování toxických látek z těla.

 

Konzultační a informační linka pro Regenerační produkt AlaBiO®: info@alabio.eu