0

V košíku nemáte žádné zboží

Produkty

100denní regenerační program REVITA AlaBiO® pro vaše zdraví

Alaptid

EXKTRAKT Z CEDRU

REGENERACE

VÝŽIVA BUNĚK

REGENERAČNÍ KAZETA OBSAHUJE

REVITA SYNERGY R3

REVITA OIL R4

REVITA SYNERGY R2

REVITA COMPLEX R1

100 denní regenerační kůra Revita AlaBio je nastavena pro nastolení celkové fyziologické regenerace těla a následné vyživení buněk. Vše pro každou buňku ve Vašem těle.Náš regenerační program new age je potravinovým doplňkem nové generace obsahuje správný poměr makro a mikro nutrientů vitaminů a minerálních látek rostlinných extraktů a mastných kyselin pro váš organismus.Alaptidu a 134 Bioaktivních látek pro Váš organismus, aby fungoval jak správně namazaný stroj a vy si mohli užívat života.

 

 

Unikátní formule je založena na kombinaci dvou složek. První složka z naturálního produktu vytvořená přírodou je vysoce bioaktivní. Druhá část vznikla v důsledku pokroku vědy a lidské geniality. Bioaktivní složka regeneračního produktu AlaBiO® se extrahuje z plodnic východního cedru. Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde tento cedr v panenské přírodě roste. Jedná se o pohoří Sikhote-Alin, které se táhne v délce 1000 km mezi tajgou a subtropickou oblastí u Japonského moře. Tato unikátní a člověkem nedotčená oblast byla zařazena v r. 2001 do světového dědictví UNESCO. Následně v r. 2018 se na tento seznam dostalo celé pohoří Sikhote-Alin. Ze získaného statusu organizace UNESCO je zcela zřejmé, o jakou výjimečnou a přírodně čistou oblast se jedná.Z této oblasti se získává naše čistá bioaktivní složka, která obsahuje celkem 134 přírodních látek. Jedná se o vitamíny, minerály, mikro a makroelementy a další bioaktivní komponenty. Složení je optimalizací látek pro vaši buněčnou výživu, kdy spolu s druhou složkou zajišťuje harmonický stav a následnou regeneraci vašeho organismu. Druhá složka regeneračního programu AlaBiO® je vyšší forma alaptidu. Tato látka vznikla na základě geniality vědců a byla objevena při výzkumu lidské DNA. Alaptid je látka, která startuje fyziologickou regeneraci každé jednotlivé buňky v organismu. Přirozená forma našeho alaptidu se v lidském organismu již nachází a je tak organismu zcela vlastní. Jedná se o neurotripeptid L-prolyl-L-leucylglycinamid.

Tyto přirozené látky mají mimořádné regenerační účinky. Při perorálním podání regeneračního programu AlaBiO® je alaptid cévním systémem dopraven do oslabené a poškozené tkáně. Zde aktivuje a spouští regenerační reakce – fagocytózu. Fagocytóza je důležitý přirozený a obranný mechanismus našeho organismu, který má důležitý význam při odstraňování bakterií, virů a jiných cizorodých látek v tkáni. Probíhá tak přirozené čištění organismu. Tímto způsobem je zaručena přirozená podpora stavby buněk a jejich celková zdravá ochrana. Takto regenerované buňky jsou pro život a jejich správnou funkci organismu rozhodující. Alaptid byl otestován na širokém spektru populace. Látka alaptid byla dlouhodobě testována ve vojenské biologické nemocnici v Těchoníně. Nemocniční zařízení spadá do mezinárodního systému NATO. Látka alaptid je patentována v CZ, EU a USA.

V kombinaci s druhou bioaktivní složkou obsahující 134 přírodních látek zajišťuje nastartování regenerace a komplexní výživu každé jednotlivé buňky v organismu. Regenerační program, který nyní držíte v ruce, je optimálně rozložen pro užívání v délce 100 dní. Každý den vašemu organismu optimálně zajistí dodání veškeré potřebné výživy pro vaše buňky. Tímto způsobem proběhne celková regenerace vašeho organismu. Zdraví a imunita každého jedince je velice individuální a specifická. I regenerace organismu může probíhat velice individuálně. V průběhu aplikace AlaBiO® 100denního regeneračního programu dojde k zákonité reakci a k postupnému zahájení buněčné regenerace celého organismu. Průběh takto zahájené regenerace při další vhodné výživě naším Revita Complex R1 má cyklus jednoho roku. Po celou dobu  probíhá nepřetržité oživování, regenerace a obnova celého zdravotního a imunitního systému jednotlivce.

AlaBiO

Začněte s regenerační kúrou

co nejdříve a udělejte něco pro Vaše zdraví

Dávkování

Co je Alaptid?
Alaptid je velmi malá, biologicky aktivní látka, která dokáže spustit renererační proces každého lidského těla.
Co je Extrakt z cedru?
Bioaktivní složka regeneračního produktu AlaBiO® se extrahuje ze šišek cedru. Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde roste.
Co je AlaBiO?
Alabio je doplněk stravy nové generace. Unikátní formule je založena na kombinaci dvou předchozích složek.