0

V košíku nemáte žádné zboží

Kazeta AlaBiO®

100denní regenerační program REVITA AlaBiO® pro vaše zdraví

Alaptid

EXKTRAKT Z CEDRU

REGENERACE

VÝŽIVA BUNĚK

REGENERAČNÍ KAZETA OBSAHUJE

REVITA SYNERGY R3

REVITA OIL R4

REVITA SYNERGY R2

REVITA COMPLEX R1

ALT_TEXT_OF_IMAGE (OPTIONAL)
ALT_TEXT_OF_IMAGE (OPTIONAL)

100 denní regenerační kůra Revita AlaBio je nastavena pro nastolení celkové fyziologické regeneraci těla s následnou vyživou buněk. Vše pro každou buňku ve Vašem těle. Náš regenerační program new age je potravinovým doplňkem nové generace obsahuje správný poměr makro a mikro nutrientů vitaminů a minerálních látek rostlinných extraktů a mastných kyselin pro váš organismus dále alaptidu a 134 Bioaktivních látek pro Váše tělo, aby fungovalo jak správně namazaný stroj a vy si mohli užívat života

Unikátní formule je založena na kombinaci dvou složek. První složka z naturálního produktu vytvořená přírodou je vysoce bioaktivní. Druhá část vznikla v důsledku pokroku vědy a lidské geniality. Bioaktivní složka regeneračního produktu AlaBiO® se extrahuje z plodnic východního cedru. Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde tento cedr v panenské přírodě roste. Jedná se o pohoří Sikhote-Alin, které se táhne v délce 1000 km mezi tajgou a subtropickou oblastí u Japonského moře. Tato unikátní a člověkem nedotčená oblast byla zařazena v r. 2001 do světového dědictví UNESCO. Následně v r. 2018 se na tento seznam dostalo celé pohoří Sikhote-Alin. Ze získaného statusu organizace UNESCO je zcela zřejmé, o jakou výjimečnou a přírodně čistou oblast se jedná.

Z této oblasti se získává naše čistá bioaktivní složka, z extraktu cedru,která obsahuje celkem 134 přírodních látek. Jedná se o vitamíny, minerály, mikro a makroelementy a další bioaktivní komponenty. Složení je optimalizací látek pro vaši buněčnou výživu, kdy spolu s druhou složkou zajišťuje harmonický stav a následnou regeneraci vašeho organismu. Druhá složka regeneračního programu AlaBiO® je vyšší forma alaptidu. Tato látka vznikla na základě geniality vědců a byla objevena při výzkumu lidské DNA. Alaptid je látka, která startuje fyziologickou regeneraci každé jednotlivé buňky v organismu. Přirozená forma našeho alaptidu se v lidském organismu již nachází a je tak organismu zcela vlastní. Jedná se o neurotripeptid L-prolyl-L-leucylglycinamid.

Tyto látky mají mimořádné regenerační účinky. Při perorálním podání regeneračního programu REVITA AlaBiO® je alaptid cévním systémem dopraven do oslabené a poškozené tkaně ,zde aktivuje a spouští regenerační reakce – fagocytózu. Fagocytóza je důležitý přirozený a obranný mechanismus našeho organismu, který má důležitý význam při odstraňování bakterií, virů a jiných cizorodých látek v tkáni. Probíhá tak přirozené čištění organismu. Tímto způsobem je zaručena přirozená podpora stavby buněk a jejich celková  ochrana. Takto regenerované buňky jsou pro život a jejich správnou funkci organismu rozhodující. Alaptid byl otestován na širokém spektru populace. Látka alaptid byla dlouhodobě testována ve vojenské biologické nemocnici v Těchoníně. Nemocniční zařízení spadá do mezinárodního systému NATO. Látka alaptid je patentována v CZ, EU a USA.

V kombinaci s druhou bioaktivní složkou obsahující 134 přírodních látek zajišťuje výživu každé jednotlivé buňky v organismu. Regenerační program, je optimálně rozložen pro užívání v délce 100 dní s účinnosti až jednoho roku. Každý den zajisti vašemu organismu potřebnou výživu pro vaše buňky. Tímto způsobem proběhne celková regenerace vašeho organismu.

 

Konzultační a informační linka pro Regenerační produkt AlaBiO®: info@alabio.eu

——————————————————

100denní regenerační program AlaBiO®  pro vaše zdraví.

Doporučené dávkování :Pro úspěšnost regeneračního programu AlaBiO® je velice nutné dodržet přesně stanovený proces užívání, který je navržen specialisty v oboru. Regenerační proces AlaBiO® je rozvržen na dobu 100 dní. Každý den se užívají dvě tablety podle návodu uvnitř víka kazety, a to vždy po jídle v rozmezí cca 12 h, no a večer. Jenom tak může dojít k dokonalé celkové regeneraci organismu, potřebné výživě buněk, zpomalení stárnutí, odstranění civilizačních chorob, regeneraci poškozenýchorgánů a celkovému vyčištění organismu po virech (Covid-19) .

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí do 6let. Program není určen pro  těhotné ženy a kojící matky. Není určen pro osoby se závažnými srdečními onemocněními.  Nedoporučuje se kombinovat s dalšími suplementy diety. V případě potřeby konzultujte se svým lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Doplněk stravy je vyroben a označen v souladu s vyhláškou 225/2008 Sb. Používání regeneračního programu AlaBiO® nedochází k žádným vedlejším účinkům. V ojedinělých případech může nastat pouze krátkodobá reakce na probíhající regenerační proces organismu. Může se projevovat citlivostí hlavy, kloubů, celkovou únavou. Tento průvodní jev není na závadu, jelikož se jedná o proces odstraňování toxických látek z těla.

 

Konzultační a informační linka pro Regenerační produkt AlaBiO®: info@alabio.eu

 

 

 

 

AlaBiO

Začněte s výživou buněk

co nejdříve a udělejte něco pro Vaše zdraví

Dávkování

Co je Alaptid?
Alaptid je velmi malá, biologicky aktivní látka, která dokáže spustit renererační proces každého lidského těla.
Co je Extrakt z cedru?
Bioaktivní složka regeneračního produktu AlaBiO® se extrahuje ze šišek cedru. Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde roste.
Co je AlaBiO?
Alabio je doplněk stravy nové generace. Unikátní formule je založena na kombinaci dvou předchozích složek.

Mohlo by Vás zajímat

REVITA Complex R1

Revita Complex od AlaBiO® se extrahuje z plodnic východního cedru.  Na naší planetě je pouze jedno unikátní místo, kde tento cedr v panenské přírodě roste. Jedná se o pohoří Sikhote-Alin, které se táhne v délce 1000 km mezi Tajgou a subtropickou oblastí u Japonského moře.

Z této oblasti se získává naše čistá bioaktivní složka, která obsahuje celkem 134 přírodních látek. Jedná se o vitamíny, minerály, mikro a makroelementy a další bioaktivní  komponenty. Složení je optimalizací látek pro vaši buněčnou výživu. Vymyslela a namíchala sama příroda AlaBiO®